הקמת חברה בע"מ בקלות וביעילות!

רוצים להקים חברה בע"מ? כאן נסביר את כל מה שעליכם לדעת על הקמת חברה בע"מ וכיצד תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות!

מה זה חברה בע"מ?

ישנם שלושה סוגים של רישום עסקים ברשויות: עוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע"מ. ההבדל העיקרי בין חברה בע"מ לבין שני הסוגים האחרים הוא, שחברה בע"מ מהווה ישות משפטית בפני עצמה בניגוד לשני הסוגים האחרים, בהם בעלי העסק הם הישות המשפטית המייצגת את העסק במקרה של הליכים משפטיים. הכוונה היא לכך, שחברה בע"מ יכולה להעסיק עובדים והיא נתונה לכל חוקי העבודה והתעסוקה, באפשרותה לחתום על חוזים וכדומה בשם החברה ולא בשם בעליה. המשמעות היא, שבמידה ונפתחים הליכים משפטיים מכל סוג שהוא, הם נפתחים כנגד החברה ולא ניתן לגעת בנכסיהם האישיים של בעליה.

משמעות מתת המודע

סיבה נוספת לביצוע הקמת חברה בע"מ קשורה לתת המודע שלנו. כאשר אנו רוכשים מחברה בע"מ או עושים איתה עסקים, אנו מרגישים יותר בטוחים. חברה בע"מ זהו סמל סטטוס, שמעניק לנו תחושה של חברה יציבה שניתן לסמוך עליה, גם אם ברוב המקרים איננו מודעים לכך כלל ועיקר.

קיים או חדש?

אז אחרי שהבנו את היתרונות של הקמת חברה בע"מ, מן הראוי לעסוק באופן ההקמה. אם כן, במידה ויש לכם עסק קיים ואתם רוצים לשנות אותו לחברה בע"מ, אתם ודאי כבר מכירים את העבודה מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ. אבל אם מדובר על עסק חדש לחלוטין, תצטרכו להגיע אל המשרדים המדוברים ולפתוח שם תיק של העסק וללמוד כיצד להתנהל מול גופים אלו.

הקמת חברה בע"מ באופן יעיל

כאמור, ישנה דרך להקים חברה בע"מ במהירות ובקלות וזה בדיוק הזמן להסביר על כך. אם כן, באפשרותכם להתרוצץ בין המשרדים ואנשי המקצוע השונים, או שתוכלו לעשות את הכל בלחיצת כפתור! הכוונה היא לכך, שניתן להקים חברה בע"מ אונליין וכל שעליכם לעשות הוא לשלוח את הבקשה בצירוף הטפסים הנדרשים ולשלם את הסכום המבוקש ועורכי הדין, המועסקים על ידי האתר יעשו את העבודה בשבילכם.