מחיצות אקוסטיות למשרד המודרני

בעלי עסקים רבים היום מבינים את החשיבות של יצירת חלל משותף בו העובדים יכולים לעבוד בצוות וללא משרדים חשוכים לכל עובד. העבודה בצוות יעילה יותר, ניתן להגיע לפתרונות יצירתיים יותר ועל הדרך צוות העובדים מקיים באופן טבעי סביבת עבודה בונה ותומכת יותר כאשר הם חולקים חלל אחד מאשר כשכל עובד סגור במשרדו. מה גם שמבחינה כלכלית משתלם הרבה יותר לבעלי עסקים להשכיר חלל גדול אחד ולחלק אותו לפי צרכי העובדים והתאמת החללים בדיוק כפי שמתאים לעסק. לא בכדי ישנם יותר ויותר מקומות עבודה הבוחרים במחיצות מודרניות בחללים פתוחים מאשר משרדים מחולקים בשיטה הקונבנציונאלית. 

רגע, אבל איך מתמודדים עם הרעש? איך אפשר לענות לשיחות או לקיים ישיבות בחללים פתוחים? לשם כך נוצרו מחיצות אקוסטיות למשרד. השימוש במחיצות אקוסטיות הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולריות בקרב משרדים רבים. המחיצות מקנות מצד אחד את הפרטיות שהעובד זקוק בעת עבודתו בין אם זה בשיחות טלפוניות ובין אם זה להיות מרוכז מול מסך המחשב ומנגד מאפשר שימוש של עובדים רבים באותו החלל כך שעבודת הצוות יעילה שבעתיים. 

אילו משרדים משתמשים במחיצות אקוסטיות למשרד? 

משרדי אדריכלים, משרדי מהנדסים מתחומים שונים, משרדי הנהלת חשבונות, נותני שירות לחברות שונות, חברות תקשורת שונות, חברות היי – טק, סטארט – אפים בכלל ועוד הרשימה ארוכה. השימוש במחיצות אקוסטיות מאפשרים ליצור פינות עבודה בהתאמה אישית. 

התאמת המחיצות לאופי המשרד

בעידן המודרני של היום ניתן לעצב חללים פתוחים עם מחיצות מודולריות כך שניתן להתאים בצורה מדויקת ומעוצבת חלוקות בהתאמה אישית שלא פוגעות בעיצוב המשרד כולו. ניתן להזמין גדלים שונים של מחיצות, להשתמש בחומרים שונים של מחיצות ולדאוג לאורך כל הדרך שהאקוסטיקה במשרד תישמר והעיצוב לא ייפגע. 

יתרה מזאת ניתן לשלב מחיצות אקוסטיות למשרד כשהן מהוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב. ישנם משרדים המשתמשים במחיצות כדרך נוספת לעיצוב החלל כולו ומשתמשים בדגמים המאפשרים גמישות עיצובית כך שלא רק העיצוב אינו נפגע אלא המחיצות עצמן מהוות את העיצוב (ב'ה' הידיעה) של החלל. כך שעם המחיצות האקוסטיות ניתן גם לקבל סביבת עבודה שקטה ואיכותית וגם ליהנות מעיצוב חדשני ורענן.