איך אפשר לבצע איתור כספים בחינם?

רבים מהציבור הישראלי נמצאים במצב כלכלי לא פשוט, ואם לא די בכך, הגיע וירוס הקורונה והפך את המצב הכלכלי להרבה יותר קשה ממה שידענו במשך שנים רבות. גם משפחות אשר היו מצליחות "לסגור את החודש" ולחיות ברמת חיים טובה, מגיעות למצב בו הן ללא הכנסה ומתחילות להתקיים מחסכונות וקצבאות על מנת שיוכלו להמשיך את החיים בצורה סבירה עד כמה שניתן.

מה שרבים מהם לא יודעים, הוא שיכול להיות שיש בבעלותם סכומי כסף רבים ומשמעותיים שהם כלל לא יודעים על קיומם ובעזרת איתור כספים בחינם יוכלו לגלות סכומי כסף משמעותיים אשר יוכלו לסיע להם בתקופות קשות, לסייע להם במימון רכישות גדולות כמו בית או אפילו ישמשו להשקעות.

אז איך תוכלו לבצע איתור כספים בחינם? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

אתר הר הכסף

אתר הר הכסף הינו אתר ממשלתי אשר מאפשר לכם לבצע איתור כספים בחינם. האתר מכיל מידע על קרנות פנסיה, גמל, השתלמות, חשבונות בנק ופקדונות ללא תנועה וכל מקור כספי אחר אשר ייתכן שלא ידעתם על קיומו. לא מעט פעמים אנשים מגלים דרך האתר חשבונות בנק ששכחו מהם, פקדונות שהופקדו על שמם על ידי ההורים או אפילו קרנות שהופקדו על ידי מעסיקים בעבר והם לא משכו את הכספים מהם. 

בזכות אתר הר הכסף הם יכולים לקבל את המידע הזה ולנהל את הכספים שלהם באופן הרבה יותר נכון והרבה יותר חכם.

איך מתבצע האיתור?

אתר הר הכסף מאפשר לבצע איתור כספים בחינם בקלות ובנוחות. כל מה שצריך הוא להשלים את פרטי הזיהוי הנדרשים באתר ובתוך זמן קצר יחסית תוכלו למצוא מידע על מגוון רחב של קרנות, בנקים ותכניות שונות. השימוש באתר הוא ללא תשלום כלל, אך שימו לב כי אתם נכנסים לאתר הנכון. היום ישנן סוכנויות המציעות לבצע את החיפוש הזה עבורכם בתשלום, אך אתם לא באמת זקוקים לכך. גם אם אתם בדרך כלל לא מסתדרים עם מערכות ממוחשבות, השימוש באתר הוא קל, פשוט ונוח במיוחד.