בוחרים בית דפוס לעסק שלכם

מוצרי דפוס הם חלק בלתי נפרד מחייו של עסק. כל בעל עסק מכיר זאת – מכרטיסי הביקור ועד רולאפ מקצועי, הדפסה בשביל העסק היא חלק בלתי נפרד מההוצאות השוטפות. בית דפוס ברמה גבוהה יכול לתת לכם מענה על כל צרכי הדפוס, עסקי או פרטי כאחד. אבל איך בוחרים?

בחירת בית הדפוס הנכון צריכה להישען על מספר גורמים, ובטח שלא רק על המחיר. להיפך, מוצרי דפוס צריכים לשדר איכות גבוהה, ולרוב המוצר הזול ביותר יעשה עבודה הפוכה – אתם מחפשים לעשות מהלך שיווקי וממתג לעסק, וההדפסים הזולים שקיבלתם הם כפי שהם – זולים. אתם לא רוצים הדפסים שנראים לא טוב, כי זה הפנים של העסק שלכם. לכן כדאי להבין כיצד לבחור את בית הדפוס הנכון.

שני קריטריונים חשובים בבחירת בית דפוס:

  • מגוון – בתי דפוס גדולים מציעים מגוון רחב של מוצרים ופתרונות. לא רק פליירים או כרטיסי ביקור, צפו מבית הדפוס שלכם להציע הדפסה על מדבקות ויניל, מעטפות, שמשוניות, פולדרים, מתלים לדלת, ובעצם כל מוצר דפוס שאתם יכולים לחשוב עליהם (ואחרים)
  • שירות אישי ומקצועי – לעיתים, בטח לפני קמפיין שיווקי, אתם בלחץ זמן, בלחץ עבודה, ומעבר להדפסות יש עוד הרבה דברים לסדר. במקרים אלו, שהם המקרים הרגילים והנפוצים, מוטב שיהיה לבית הדפוס שלכם שירות מהיר, אישי ומקצועי, שיודע לתת לכם מענה בזמן אמת, גם תחת לחץ עבודה.

אז מה עוד לבדוק?

יש דברים שבודקים רק עם ניסיון. אפשר לשער ולהעריך אותם מראש, אך לאחר שמבצעים הזמנה ועובדים עימם מספר פעמים, יודעים בוודאות. דוגמא לכך היא לו"ז. עמידה בזמנים, בין אם בזמן ההדפסה ובין אם בזמן השילוח, שלרוב לא תלוי בבית הדפוס, אך מהווה חלק חיוני בשירות.

בנוסף, בית דפוס מקצועי באמת יציע לכם בקרת איכות, אחד הדברים החיוניים והחשובים ביותר במוצר המודפס. תארו לעצמכם שאתם מוכנים להשיק את המוצר או את הקמפיין שלכם, או שכבר שכרתם עובד שילך לחלק את הפליירים החדשים שלכם, והנה הם הגיעו והכול בצבע דהוי. בקרת איכות של בית הדפוס תוודא מראש כי אין תקלות שכאלו, ותאפשר לעסק שלכם לזרום בהרמוניה ובלי עיכובים מיותרים ויקרים.