מה זה בדיוק אומר הטבת מס שירות צבאי והאם זה מגיע לכם?

המדינה שלנו דורשת מכל אזרחיה לעשות שירות צבאי, בין אם מדובר על שירות של שנתיים, שלוש או יותר. בנוסף, יש גם מי שעושה שירות מקוצר ואילו אחרים בוחרים לעשות שירות לאומי. יש אינספור ויכוחים סביב הנושא הזה והלגיטימיות שלו, אך מה שבטוח, זה שהגיע הזמן לדעת: מגיעות לכם הטבות מס שונות בגין השירות הצבאי. הטבת מס שירות צבאי הינה הטבה משמעותית ביותר שמגיעה לכל מי שעשה שירות של שנתיים לפחות או שירות מקוצר, אז למה לוותר על מה שמגיע לכם? זה נכון, לא מדובר על סכום שבעזרתו תוכלו לקנות בית, אך בהחלט מדובר על סכום שאינו זניח. ההטבה במלואה יכולה להגיע גם לסכום של 15,480 ₪, כך שברור מדוע זה לא משהו שכדאי לוותר עליו. 

איך מקבלים הטבת מס שירות צבאי? 

הטבות מס בגין השירות הצבאי זה אומנם משהו שמגיע לכם, מתוך היותכם אזרחים במדינה שעשו שירות צבאי, אך בפועל, זה לא כל כך פשוט. בפועל אנחנו רואים שהרבה פעמים מתוך חוסר ידיעה אנשים בכלל לא בודקים את הזכאות שלהם, הזמן חולף ולעיתים הם מאבדים את ההטבה. לכן חשוב מאוד להיות מודעים לעניין הזה, והאמת היא, שכאשר מדברים על הטבת מס שירות צבאי הרבה פעמים ניתן יהיה גם לדרוש אותה רטרואקטיבית. 

פנו אל המומחים לקבלת עזרה 

קראתם כל מה שכבר יכולתם אודות הטבות מס שניתנות בגין שירות צבאי? בכל זאת הלכתם לאיבוד ואתם לא באמת יודעים איך להגיש את הבקשה? אל תתייאשו. עכשיו זה בדיוק הזמן לפנות לאנשי המקצוע הכי טובים שיש ולראות כיצד הם יוכלו לעזור לכם. הטבת מס שירות צבאי זה אומנם משהו שמגיע לכם, אך הרבה פעמים מילוי הטפסים והפניה אל רשות המיסים עלולה להיות קצת מורכבת. החדשות הטובות הן שהיום גם חברות מקצועיות שעובדות בתחום הזה יכולות לסייע והן אינן גובות סכומים מופקעים עבור שירותיהן, אז איפה כאן הדילמה? פנו אל המומחים ותוכלו לקבל הטבת מס משמעותית ביותר.