אילו שירותים מספקת חברת מיתוג?

מיתוג הוא מפתח הכרחי להצלחתם של עסקים בכמעט כל התחומים. המיתוג מאפשר לעסק לבדל את עצמו מהמתחרים שלו, שמן הסתם הם רבים מאוד, ליצור אצל הלקוחות הפוטנציאליים זיהוי בין העסק לבין ערכים חיוביים רצויים ולהפוך אותו לזכיר יותר כך שהסיכוי כי לקוחות פוטנציאליים יהפכו ללקוחות בפועל ולקוחות קיימים יחזרו אל העסק שוב ושוב – גדל.

בהתאם ישנו ביקוש רב לשירותיהן של חברות מיתוג, שמציעות מגוון אופציות:

עיצוב אתרי אינטרנט

נוכחות דיגיטלית חכמה ומשמעותית היא חובה עבור כל עסק, ובהתאם אחד השירותים העיקריים של חברת מיתוג הוא עיצוב אתר האינטרנט. חשוב להדגיש כי עיצוב אתרים לא כולל "רק" התייחסות לצבעים, פונטים, תמונות, סרטונים ויצירת איזון מתאים בין טקסט לוויז'ואל – פעולות כבדות משקל כמובן – אלא גם הבטחת חוויית משתמש מיטבית לכל גולש בהתאם לקהל היעד של העסק ולמאפייני העסק עצמו.

הקמת דף פייסבוק עסקי

כחלק מהנוכחות המשמעותית במרחב הדיגיטלי כדאי לשקול גם הקמת דף פייסבוק עסקי, שכן הרשת החברתית משמשת את הציבור הרחב גם לאינטראקציות עסקיות רבות. במסגרת הקמתו של דף עסק בפייסבוק תקדיש חברת המיתוג תשומת לב רבה ליצירת התחושות הרצויות אצל הגולשים, שכן המפתח להצלחה בפייסבוק הוא חיבור רגשי חזק.

עיצוב לוגו

ישנם לוגואים שבן רגע מייצרים אצל כל מי שנתקל בהם שלל תחושות ובעיקר מזהים מיד את המותג שעומד מאחוריהם. כדאי לדעת שלא צריך להיות חברת ענק כמו קוקה קולה או בנק מזרחי כדי ליהנות מלוגו אפקטיבי – כל מה שצריך הוא חברת מיתוג שיודעת לעשות את העבודה.

מה עוד עושה חברת מיתוג?

חברות מיתוג מעצבות עוד מגוון רחב של מוצרים – אריזות לעסק, מוצרי קידום מכירות (למשל כובעים ממותגים או חולצות שתוכלו לחלק לעובדים ביום הכיף ואולי גם ללקוחות), ניירת משרדית שגם בה כדאי להשקיע כדי ליצור לעסק זהות ואישיות, ועוד ועוד.

בחירה נכונה של חברת מיתוג נשענת על בדיקת תיק העבודות שלה במטרה להתרשם מהמקצועיות, ועל עוד מרכיב חשוב: קשב. ככל שאנשי החברה יהיו קשובים יותר אליכם, כך הם יזהו טוב יותר את ה-DNA של העסק שלכם והמיתוג יהיה אפקטיבי יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.