מחיר למשתכן: זכאות וכדאיות

מאז תחילת התוכנית של מחיר למשתכן זכאות לדירה ניתנה לאלפי ישראלים שלפני כן פשוט לא יכלו לרכוש אחת. מחירי הדיור בישראל ידועים כגבוהים, גם בקנה מידה עולמי, והמרוץ לדירה מתחיל אצל רבים מיד לאחר השירות הצבאי.

אם אתם כמו רוב הישראלים, תרצו להשיג משכנתא ביום מן הימים, ולהתחיל, כמו שאומרים, להרגיש בבית. זכאות למחיר למשתכן היא ההזדמנות בשבילכם לעשות את האקזיט שלכם במחיר טוב יותר מרוב הישראלים, בתמיכה ממשלתית שרבים היו רוצים, לקבל.

אם אתם רוצים לבדוק זכאות למחיר למשתכן, כדאי להתחיל כבר כעת, ויפה שעה אחת קודם, שכן, כפי שאתם מתארים לעצמכם, הביקוש להצעה כה מפתה יכול להיות גבוה מההיצע.

כיצד משיגים מחיר למשתכן? זכאות בהגרלה!

מכיוון שמלאי הדירות במבצע ממשלתי זה מוגבל לפי מלאי התקציב הניתן לפרויקט, הרי שאין מספיק לכולם, וקשה מאוד להחליט למי לתת ולמי לא. כמו במקרים רבים בחיים, גם כאן האפשרות ניתנת בהגרלה, לפי מספר קריטריונים מהאחראים למחיר למשתכן. זכאות תינתן קודם כל בתנאי יסוד אלו:

  1. אנשים ללא דירה – אם נרשמה דירה או חלק מדירה על שמכם ב-3 שנים האחרונות, אתם לא זכאים.
  2. אנשים עם דירה – שמשפרים את מצב המגורים שלהם, יהיו זכאים להשתתף, אך במידה ויזכו וירכשו דירה במחיר למשתכן יאלצו למכור את הדירה הקודמת עד 12 חודשים מרכישת הדירה הממומנת.

אלו תנאי הבסיס לכניסה להגרלה, אך הם אינם התנאים היחידים!

למחיר למשתכן זכאות מאוד ספציפית

לתוכנית המחיר למשתכן זכאות מאוד סלקטיבית, שכוללת קריטריונים רבים כגון זוגות ידועים בציבור או שנרשמו להינשא בטרימסטר הקרוב, יחידים מעל גיל 35, הורים עצמאיים, זוגות מאורסים מהמגזר הערבי, נכים מעל גיל 21, ועוד תנאים המאפשרים, או מגבילים אתכם מלהיכנס להגרלה.

מסלול נוסף ואטרקטיבי לחלק מהישראלים, אלו שממהרים במיוחד להשיג את הדירה שלהם, הוא המסלול לצעירים, מסלול המיועד לרווקים מחוסרי דיור בין הגילאים 26-35, מסלול שמי שזכאי להיכנס אליו זוכה לזינוק משמעותי בחייו הכלכליים, וליתרון כלכלי יפה מהמחיר למשתכן, זכאות ייחודית לצעירים בעלי יכולת.

למידע נוסף ליחצו – מחיר למשתכן זכאות