כמה עולה מערכת crm?

חושבים להשקיע ברכישה של מערכת crm לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

רבים אשר רוצים לרכוש מערכת crm מתלבטים איזו מערכת לרכוש וכמובן, מה יהיו העלויות של מערכת כזו. העלויות יכולות להשפיע על ההחלטה האם לבצע את הרכישה, במיוחד לעסקים קטנים שעדיין לא בטוחים האם הם בכלל זקוקים למערכת כזו, ולכן אם גם אתם רוצים לדעת מה העלויות של מערכת crm, ומה מצריכה מכם מערכת כזו, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

מגוון רחב של סוגים ומחירים

חשוב להבין כי מערכת crm היא לא זהה בין כל החברות. היום ישנן חברות רבות המציעות מערכות שכאלו ולכל חברה ישנה מערכת שונה, בין אם מבחינת התכונות של כל מערכת, בין אם מבחינת העיצוב, נוחות השימוש, מערכת און ליין או מערכת שנמצאת על המחשב עצמו ועוד.

לכן, אם אתם רוצים לקבל מידע נכון על מחירים ולהיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון חשוב לבצע השוואה בין המחירים השונים ולבדוק מה תקבלו תמורת כל מחיר. המחיר המשתלם ביותר הוא המחיר הנמוך ביותר עבור התוכנה המקיפה והטובה ביותר. שימו לב – גם אם כרגע רק הקמתם את העסק והצרכים שלכם פשוטים, הם בוודאי יתרחבו בעתיד, ועדיף לבחור מראש תוכנה איכותית ולא לבצע החלפה בכל פעם מחדש.

התחייבות לזמן ארוך

כמעט בכל אתר של חברה המציעה מערכת crm תמצאו חבילות תשלום שונות, החל מחבילות בסיסיות המוצעות במחירים נמוכים יחסית ועד חבילות גדולות ויוקרתיות יותר. שימו לב, חברות רבות מציעות לכם מחיר נמוך יותר כאשר אתם מתחייבים לטווח ארוך (במידה ומדובר בתשלום חודשי או שנתי ולא מערכת בתשלום חד פעמי). לדוגמא, תוכלו למצוא בתשלום לשנה מחיר חודשי בסכום X  ובתשלום לשנתיים המחיר לחודש יהיה 10% פחות ולעיתים אפילו יותר.

לכן כדאי לבדוק היטב את ההצעות הללו לפני שמחליטים באיזה חבילה לבחור ולבדוק אפשרויות שיכולות להוזיל משמעותית את השימוש שלכם באותה מערכת ולהפוך את הרכישה להרבה יותר משתלמת, גם עבור עסק קטן בתחילת הדרך.