איך לבחור סטנדים לתצוגה?

בעידן שבו התחרות על תשומת הלב של הצרכן הופכת קשה יותר ויותר מיום ליום, חשוב להיעזר בכל פתרון אפשרי כדי להגיע אל המודעות של הקהל הרחב ולתפוס שם מקום בין כל הגירויים האינסופיים שכולנו מוצפים בהם. סטנדים לתצוגה הם דרך פשוטה ויעילה במיוחד להתבלט וכמובן שחשוב לבחור אותם באופן מושכל כדי שכל סטנד שכזה ימלא את ייעודו ויבטיח לכם את תשומת הלב הרצויה.

איפה כדאי להציג סטנד איכותי?

סטנד מעוצב היטב ואיכותי גם מבחינת החומרים שמהם הוא עשוי (ושבסופו של דבר תורמים גם הם ליצירת הרושם הרצוי) ניתן להציג במגוון רחב של מקומות ומצבים. בין השאר תוכלו להיעזר באופציה זו כדי לבלוט בכנס מקצועי מבין כל הגופים שמשתתפים בו, לתפוס את תשומת הלב של המבקרים בתערוכה או אירוע כזה או אחר וכמובן שגם בחנויות ובאולמות תצוגה סטנדים הם מוצר נפוץ ובעל תועלת רבה.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים סטנד?

ישנם 3 מרכיבים עיקריים לבחירת מתקן תצוגה עבור כנס, תערוכה, אירוע או חנות: ראשית, האיכות. מתקן תצוגה שאינו יציב דיו ואינו עמיד מספיק ישדר רושם מזלזל ולא רציני, ועלול לפגוע בתדמית העסק שמשתמש בו. בהתאם, חשוב להקפיד על איכות גבוהה. הפרמטר השני הוא העיצוב. מומלץ להיעזר בסטודיו מקצועי כדי להקנות לכל סטנד את העיצוב האופטימלי. בהקשר זה יש לקחת בחשבון את העובדה ששטח דוכן התצוגה יחסית מצומצם ושבנוסף אנחנו חיים בעולם משופע בגירויים, כך שלדוכן יש פרק זמן קצר מאוד ליצור אצל המתבונן בו את הרושם הנדרש – כך שהעיצוב חייב להיות מדויק וממוקד להפליא. הפרמטר השלישי קשור אף הוא לעיצוב הגרפי והוא הרמוניה בין העיצוב לבין אופי העסק, כך שהדוכן ישקף באופן מלא את ה-DNA של העסק ואת הערכים שלפיהם הוא מתנהל.

מאילו חומרים מורכבים סטנדים לתצוגה?

כשמחפשים סטנדים לתצוגה לכל מטרה שהיא מגלים שישנם כמה חומרים פופולריים במיוחד. בפרט תוכלו לבחור בין דוכן תצוגה מקרטון, דוכני תצוגה מפרספקס, דוכני מתכת, דוכנים מעץ (שבאופן טבעי מייצר רושם עז) וישנן עוד אפשרויות. חשוב להקפיד על הלימה בין העיצוב לבין החומר ממנו עשוי הדוכן.