מהי סליקה באינטרנט ?

סליקה באינטרנט היא הדבר הכי מקובל היום בעולם האינטרנט והמסחר הגלובאלי. כל מי שיש לו חנות במציאות או עסק, יכול היום להקים אתר אינטרנט של חנות וירטואלית. בשנת 2017 הוציאו הישראלים סך של כ-13 מיליארד ₪ על קניות און ליין. כל חנות און ליין חייבת שתהיה לה גם מערכת של סליקה, ויש חברות אשראי שונות המספקות את השירות הזה עבור עמלות סליקה שונות. אין ספק כי יש מגמה גורפת של רכישות און ליין ולכן מערכת סליקה למשל מסוג MAX נחוצה ביותר לכל חנות כזו.

מה זה MAX?

מקס הינה חברה מובילה בשוק הסליקה בארץ. היא רשמה צמיחה גדולה מאוד בין כל חברות האשראי השונות בארץ. יש היום יותר מ- 40 אלף עסקים המשתמשים בשירות של סליקה עם MAX. עד היום הנפיקה MAX כ 2 מיליון כרטיסי אשראי ובשנים האחרונות היא נמצאת במקום הראשון בקצב גידול כרטיסי האשראי מבין חברות האשראי בישראל.

אצל MAX הלקוח קודם לכל , ולכן העמידה חבילת מוצרי אשראי כולל שירות אישי מותאמים ללקוח לפרופיל הלקוח ולצרכיו.

במשרדי החברה בבני ברק עובדים מעל 1600 איש הנמנים על ההון האנושי של MAX המהווים נכס חשוב ביותר עבורה. הם מספקים שירות ברמה גבוהה ואיכותי ביותר ללקוח ולא לחינם נבחרה MAX בשנת 2011 לאחד מחמישים המקומות המועדפים לעבודה בישראל.

מהי עמלת סליקה ומה חשוב לדעת?

אחד הפרמטרים אשר לפיהם בעלי עסקים מחליטים מה תהיה מערכת הסליקה של העסק שלהם הוא גובה עמלת הסליקה הנגבית על ידי חברות האשראי.

פרמטר נוסף הינו תאריך הסליקה, שירות החברה, האמינות וכמובן עלות הסליקה הנגבית מכל עסק. שכן כאשר מדובר בעסק בהיקף גדול , ישנה משמעות רבה לעלות סליקה.

מאחר וכל חנות או עסק בין אם במציאות או באון ליין זקוקה למערכת סליקה והבחירה המתבקשת הינה בכרטיס דוגמת MAX , זה משום שעמלות הסליקה כדאיות עבור כל עסק המכוון להתפתחות גדילה וצמיחה באינטרנט שהוא העולם המסחרי הבין לאומי המקובל בימינו בארץ ובעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.