מה חשוב לדעת כשמחפשים קבלן בניין מוביל?

לקנות נכס במדינת ישראל זה חלום של הרבה אנשים צעירים, כי כמה עוד אפשר לגור בשכירות? אומנם כולנו מכירים את המשפט שאומר ש"מרבה נכסים מרבה דאגה", אך לקנות לפחות דירה אחת זה חלום שכדאי להגשים. לכן ברור מדוע גם אתם מחפשים היום קבלנים שונים שעוסקים בבניין, כי מי לא היה רוצה לקנות נכס ישירות מהקבלן? מה שכן, חשוב לדעת, כאשר מחפשים קבלן בניין שימכור לכם דירה או ישפץ לכם דירה קיימת, שלא כל אנשי המקצוע ייתנו לכם את אותו השירות. לצערנו הרב כולנו גם זוכרים את הסיפורים על הקבלנים שלא היו אמינים, גנבו את כספי הקונים ונעלמו, כך שברור מדוע עדיף לעשות בירור כמה שיותר רציני בנושא.

כך תבחרו קבלן בניין

בין אם אתם רוצים לקנות דירה מקבלני בניין שונים ובין אם אתם רוצים לעשות שיפוץ, כדאי יהיה לבדוק בידי איזה קבלן בניין אתם מפקידים את המשימה. הפרטים החשובים שכדאי לכם לברר הם:

  • מזה כמה שנים עוסק הקבלן בתחום?
  • מי יוכל להמליץ עליו באוזניכם ואיזה רושם נוצר אצלכם לגביו אחרי חיפוש אודותיו אונליין?
  • איזה סוג של עבודות מבצע בשוטף הקבלן והאם התחושה היא שהוא מקצועי ואמין?

עבור רוב האנשים כל מה שקשור לדירה זו ההשקעה הכי גדולה בחיים. לכן ברור מדוע אין כאן מקום לטעויות ובהחלט עדיף שתבררו מראש על מי אתם פונים.

הם אפשר לקבל הנחה?

בין אם מדובר על קבלנים שונים של בניין שיעשו אצלכם שיפוץ ובין אם אתם מחפשים קבלן בניין לקניית דירה חדשה, אין ספק שהעלות חשובה. זה אומר שכדאי יהיה לבדוק מראש לא רק כמה דורש הקבלן על השירות שלו, אלא האם גם יש מקום להתמקח איתו. זה שקבלן מסוים יכול לדרוש מכם מחירים כאלה ואחרים זה טוב ויפה, אך בסופו של דבר יש מקום לבדוק על כמה יעמוד המחיר הסופי. בסדרי הגודל הקשורים לנדל"ן יש אפשרות לחסוך לא מעט כסף על ידי מיקוח ולכן כדאי להשקיע בכך אנרגיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.