איך בוחרים נכון חברת שליחויות לעסקים

אם יש לכם עסק ואתם מבצעים מספר משלוחים בכל שבוע – אין כל סיבה שתעסיקו שליח במשרה מלאה או חלקית כאשר אפשר לשכור חברת שליחויות. רוב בעלי העסקים בארץ ובעולם נעזרים בשירות של חברת שליחויות לעסקים שפועלת באזורם. אם אתם מחפשים כעת לראשונה חברה שמבצעת משלוחים או מעוניינים להחליף את החברה שאתם עובדים עמה – תקבלו כאן עצות זהב לבחירה נכונה. 

חברת שליחויות טובה היא כזו שמאפשרת תקשורת נוחה, מקפידה על זמינות, מבצעת משלוחים במהירות, מעסיקה רק עובדים אדיבים וקובעת מחירים הוגנים. על התעריפים, לוח הזמנים ושעות העבודה להיות גלויים מראש. במידה ודרושים לכם שירותים נוספים בתחום חשוב לבחור בחברה דרכה תוכלו לקבל מענה מלא. 

התאמה לשעות הפעילות של העסק

אם אתם עובדים בשעות סטנדרטיות סביר להניח ששעות הפעילות ברוב החברות שמציעות שירותי שליחויות לעסקים יתאימו לכם. אך בכל זאת כדאי לוודא זאת מראש על מנת שלא להיות מופתעים. אם אתם זקוקים לחברה דרכה תוכלו להזמין שליחויות לעסק גם בשעות מאוחרות או במהלך סוף השבוע, יהיה עליכם להדגיש זאת ולחפש חברה שמסוגלת להתחייב למענה סביב בשעות בכל ימות השבוע.  

שליחויות לעסקים לפי שעות

כמו רוב העסקים האחרים גם אתם מעוניינים בוודאי בשירות של משלוחים לעסקים מהיום להיום. שימו לב לסעיפים בחוזה שמתייחסים לזמני תגובה (איסוף ומסירה). לרוב, כאשר מדובר בשליחות רגילה האיסוף והמסירה יתבצעו בתוך חמש שעות. משלוחים דחופים יימסרו ברוב החברות בתוך שלוש שעות. אם חשוב לכם שתהיה אופציה של שליחות עסקית בהולה (מסירה תוך שעה וחצי) כדאי לציין זאת מראש. 

אפשרות איתור משלוחים

במידה וחשוב לכם לדעת היכן נמצא המשלוח שלכם בכל רגע נתון כדאי לבחור בחברה שיש לה אמצעים טכנולוגיים מתאימים. בחלק מהחברות ניתן לעקוב אחר מיקום המשלוח אונליין ולדעת בדיוק מתי המשלוח נמסר ליעדו. 

ההסכם שלכם מול החברה

חתימה על הסכם משרתת את טובת שני הצדדים. הרבה יותר משתלם לעבוד עם חברה קבועה ולקבל כך שירות בתעריפים נוחים. חברת השליחויות מצדה תדרוש לרוב הוצאת משלוחים בשווי של כ-200 שקלים בחודש.