איך מערכת BI יכולה לשדרג לך את התוכנית העסקית – היעדים המסוימים

מערכת BI

הביטוי מערכת BI הופכת להכי נרחבת מדי יום ומקרינה בצורה ישירה על מהלך החיים שלכם. בעידן הטכנולוגי המתפתח שבו אתם מתקיימים, היעד שלה הינו לשאוב המון אינפורמציה וכן להניב תובנה ולהקיש מסקנה בהלימה לדרישות שלכם או של חברה. הדבר אשר נותן תובנה מושתת על אינפורמציה . בלי מערבות של תחושה פרטית, הדבר שחל לעתים קרובות בבחירה ואף במסקנה אשר מוענקות באמצעות אנשים.

איך מערכת BI יכולה לשדרג לך את התוכנית העסקית?

כיום מערכת BI משמעת למנעד רב של חברות ובשפע אדיר של כל מיני נושאים, כמו למשל – ניתוח ממצא של קמפיין, ניתוח של מכירה, ניתוח של עשיית שימוש בתוכנה של מחשב ובאתר אינטרנט, פיננסי וכיוצא בזה. בינה עסקית הינו ביטוי מקיף אשר מורכב הקשר מהיבט של עבור טכנולוגיה, מערכת אינפורמציה, במה או תוכנה, ומהיבט שני לפרוצדורה שניתן לחברות לנתח ולעשות שימוש בפרמטרים בזמן הענקת בחירה אסטרטגית. מערכת BI מורכבת מטכנולוגיה, אמצעים, מערכות וכן פרוצדורות שיעד שלהם להפוך את הפרמטרים לסטריליים, אמינים וזמינים עבור משתמשים עסקיים. הדבר טומן בחובו אפסון של פרמטרים, פרוצדורה של אינטגרציה של פרמטרים וטיוב שלהם, כריית פרמטרים, ניתוח פרמטרים, שאלות וכן דיווח, הדמיה של פרמטרים, הקמת לוח אשר הינו מחוון וכיוצא בזה. זאת ועוד, על מנת לערוך בינה עסקית מן בדל אל מול בדל, לעתים קיימת דרישה עבור פעולה עם כמה אמצעים במקביל על מנת להטמין כל דרג בפרוצדורה של עבודה בעלת פרמטרים.

המשמעות של בינה עסקית הינה השפעתה על חברה כבירה. מערכת זו מעניקה תצוגה על סיטואציה משנים קודמות, סיטואציה נוכחית והתבוננות אל שנים קדימה של פעולות עסקיות, תוך כדי עשיית שימוש בפרמטרים של טבליס הדמיה וכריה של פרמטרים סטטיסטיים.

יעדים מסוימים עשויים להיות – 

  • זיהוי כשל עסקי שנדרש לטפל בו.
  • הגדלה והטבה בקבלה של החלטה אסטרטגית עסקית.
  • איתור תופעת שוק.
  • הטבה בפרוצדורה עסקית פנים חברה.
  • השגת מעלות תחרותיות אל מול מתחרה עסקי.
  • האצה באפקטיביות תפעולית.
  • הובלה של פרוצדורה לרווח חדש.