מה זה אומר שלטי בטיחות ואיך זה קשור גם אליכם? 

אם אתם עומדים להפיק אירוע גדול וחשוב במקום כלשהו, ברור מדוע תרצו להקפיד על כל החוקים והנהלים כדי להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה טובה. אתם לא רוצים להסתכן או לסכן אחרים, ולכן, אם אתם יכולים להבטיח שעל ידי התקנה של שלטי בטיחות תעמדו בכל התקנים ובכל הנהלים, איפה כאן הדילמה? בדרך כלל שלטים שונים של בטיחות נועדו לכוון את הקהל ברגעים קיצוניים של שריפה או כל תקלה אחרת, שכן כתובים עליהם הכיוונים הנדרשים. למשל, אם קורה משהו ויש צורך להשתמש ביציאת החירום, הרי שבעזרת שלט של בטיחות הקהל יידע איפה נמצאת יציאת החירום או דרך המילוט. 

שלטי בטיחות שמחזיקים מעמד – האם באמת יש כזה דבר? 

אם יצא לכם לשמוע מאנשים אחרים שארגנו אירועים שלמעשה אותם שלטי בטיחות לא מחזיקים מעמד, ברור מדוע אתם תוהים האם זה יקרה גם לכם. זה לא משנה אם מדובר על שלטים שעליכם לתלות באופן זמני רק עבור אירוע ספציפי מסוים או שמדובר על שלטים של בטיחות שיהיו תלויים באופן קבוע במרחב שלכם. מה שכן משמעותי, זה להקפיד על רכישת הציוד הכי טוב שיש, כי אין כל טעם להתפשר על פחות מזה. לכן, גם כאשר אתם מזמינים שלטים שונים של בטיחות, כדאי יהיה לבדוק מאיזה חומרים הם עשויים והאם אפשר לקבל עבורם גם אחריות. 

האם זה עולה הרבה יותר ממה שחשבתם להוציא? 

התשובה היא בפירוש לא. יש היום אפשרות למצוא שלטים לא רק בגדלים שונים אלא גם במחירים מגוונים. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק את הדברים האלה מראש ולוודא שאתם לא משלמים מחיר יותר מידי גבוה, למה שלא תעשו זאת? הדרך הנכונה להוזיל את עלויות השלטים הללו היא פשוט ליצור קשר עם מספר חברות שונות שמציעות את השירות הזה של הכנת השלטים. כך תוכלו לדעת על איזה עלויות מדובר וכך גם תוכלו למצוא את המקום שבו, בסופו של דבר, תשלמו פחות עבור כל שלט שתרצו להזמין.